Odzież używana

Wiodącym produktem w naszej ofercie jest starannie wyselekcjonowana odzież używana. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość i asortyment zaspokoiły oczekiwania naszych klientów zarówno w kraju jak i różnych rejonach świata. Wraz z ciągłym rozwojem infrastruktury i parku sprzętowo-maszynowego, kładziemy duży nacisk na podnoszenie jakości obsługi klienta, starając się sprostać wszelkim wymaganiom  naszych odbiorców.

Zarówno rynek krajowy jak i Europa Wschodnia to rynki bardzo wymagające. Starając się sprostać tym wymaganiom proponujemy odzież starannie wyselekcjonowaną pod względem jakościowym oraz wpisującą się w obecne trendy modowe.
Oferowany towar jest przygotowywany sezonowo w rozbiciu na kilkanaście asortymentów. Estetyczne, transparentne opakowanie umożliwia klientowi łatwą ocenę jakości ubrań.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z Kierownikiem Biura.

Nasza oferta skierowana na rynek afrykański to letnia odzież używana, dzielona na na ponad 100 różnych asortymentów i dostępna w trzech kategoriach jakościowych ( klasa A, B i C ). Ze względu na dużą różnorodność produktów, a także różne oczekiwania naszych odbiorców, warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem.

 

Odzież belujemy 45kg i  55kg.

Na rynek azjatycki kierujemy głównie odzież używaną kategorii C.

Odzież belujemy ok 300 – 400kg.

Rynek krajowy, Wschód

Kraje afrykańskie

Azja/Pakistan

Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań naszych klientów

 

Skórzno 10b, 87-811 Fabianki