Одяг вживаний

Провідним продуктом в нашій пропозиції є старанно відібраний вживаний одяг.
Докладаємо великих зусиль, щоб якість та асортимент відповідали очікуванням наших клієнтів як в нашій країні,так і в інших регіонах світу. З великим розвитком інфраструктури, обладнання та техніки приділяємо велику увагу на обслуговуванні клієнтів, стараючись відповідати найбільшим вимогам наших клієнтів.

Які на внутрішньому, так і східноєвропейському ринках дуже великі вимоги. Намагаючись задовольнити ці вимоги ми пропонуємо одяг високої якості та відповідати тенденціям сучасної моди.

Пропонований товар готується сезонно, розділений на кілька асортиментів.
Естетична прозора упаковка дозволяє клієнтові краще оцінити якість одягу.

Щоб отримати детальну інформацію про наш товар, просимо зв’язатися з нашим відділом продаж.

Наша пропозиція на ринку Африки – це літній вживаний одяг, який можемо запропонувати в двох варіантах, в т.з. тропічна суміш, будь-що в асортиментах.

Тропічна суміш, назва, яка сама вказує на повність літній одяг.
Якість та склад асортименту відпрацьовані на базі довгостроковій співпраці і досвідченості з нашими контрагентами з Африки. Ми в стані також пристосуватися до індивідуальних потреб наших клієнтів. Для узгодження деталей, звертайтесь, будь ласка,до нашого відділу продаж.

Товар пресуємо у великі балки, вагою близько 400 кг.

Тропічний асортимент – літній вживаний одяг,який використовують понад 100 різних асортиментів і доступна в трьох категоріях якості ( клас А,В і С). З погляду на велику різноманітність продуктів, також різних очікувань наших клієнтів, умови співпраці узгоджено через наш відділ продажів індивідуально з кожним клієнтом.

Одяг можемо пресувати в балки 45,55,80,100 кг.

На азіатському ринку керуємо головним вживаним одягом в суміші категорії С.

Внутрішній ринок і східна Європа

Експорт африканського ринку

Експорт Азія-Пакистан

Skórzno 10b, 87-811 Fabianki